Category Новини

Завершення транскордонного туристичного проекту

Завершення транскордонного туристичного проекту.

Мікропроект «Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі» виконано у рамках парасолькового проекту “Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі”, що співфінансується ЄС за програмою транскордонного добросусідства PL-BY-UA. Виконавцями мікропроекту були з української сторони Асоціація сприяння розвитку молодіжного туризму (Львів), з польської – Товариство «Креативне Підлясся» з Бялегостоку...

Read More

Прес-конференція присвячена реалізації мікропроекту

Presconf-1

29 вересня 2014 року у прес клубі бізнес центру на вул.Сахарова 42 відбулася прес-конференція, присвячена завершенню мікропроекту № 10 «Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі» виконано у рамках парасолькового проекту “Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі”, що співфінансується ЄС за програмою транскордонного добросусідства PL-BY-UA. Проект виконано громадськими організаціями – українською Асоціацією сприяння розвитку молодіжного туризму (Львів) та польською – Товариство «Креативне Підлясся» з Бялегостоку...

Read More

Друга робоча зустріч керівників мікро-проекту

workmeeting2

Друга робоча зустріч керівників мікропроекту

26 вересня 2014 р. у м. Бялисток відбулася 2 робоча зустріч керівників Партнерів мікропроекту № 10 «Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі» у рамках парасолькового проекту “Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі”, що співфінансується ЄС за програмою транскордонного добросусідства PL-BY-UA...

Read More

Заключний семінар 16-17 вересня

IMG_1

Заключний міжнародний семінар 16-17 вересня 2014 року

Наближається до успішного завершення один з найцікавіших цьогорічних транскордонних проектів, присвячених молодіжному велотуризмові. Цей мікропроект «Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі» у рамках парасолькового проекту “Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі”, що співфінансується ЄС за програмою транскордонного добросусідства PL-BY-UA, виконують з української сторони Асоціація сприяння розвитку молодіжного туризму (Львів), а польським її партнером є Товариство «Креативне Підлясся» з Бялегостоку.

 

 

Read More

Успішно відбувся велопробіг транскордонним велошляхом Броди-Жешів.

IMG_0676

Промоційний велопробіг Броди-Жешів

Наближається до успішного завершення один з найцікавіших цьогорічних транскордонних проектів, присвячених фізичній та духовній активності молоді. Цей мікропроект «Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі» у рамках парасолькового проекту “Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі”, що співфінансується ЄС за програмою транскордонного добросусідства PL-BY-UA, виконують з української сторони Асоціація сприяння розвитку молодіжного туризму (Львів), а польським її партнером є Товариство «Креативне Підлясся» з Бялегостоку.

 

 

Read More

Промоційний велопробіг Броди-Жешів

Промоційний велопробіг Броди-Жешів

В рамках проекту 3-7 вересня 2014 р. відбудеться промоційний велопробіг з Бродів до Жешова довжиною 278 км., під час якого його учасники-волонтери у містах проведуть ознайомчі зустрічі з місцевими активістами.
У точках маршруту передбачено коротку (0,5 год...

Read More

Семінар мікропроекту в Жешуві

slider3

Відбувся семінар мікропроекту в Жешуві 11.08.14

11-12 серпня у готелі Фридерик в Жешуві відбувся початковий семінар проекту, участь у якому взяли понад 20 представників громадських організацій – виконавців мікропроекту №10, активної молоді, ЗМІ та вело-туристичних громад Львівщини і Польського прикордоння.

Під час семінару учасники обговорили плани та концепції виконуваного проекту, а саме:
• вивчення туристичної привабливості траси Броди-Львів-Жешів,
• гео-інформаційна система туристичної інформації та її розміщення на ВЕБ-сторінці проекту,
• укладання, макетування та друк тримовної велотуристичної карти для подорожі трасою Броди-Львів-Жешів,
• концепція промоційного велопробігу волонтерів з Бродів до Жешова.

На завершення семінару була проведена екскурсія містом Жешув.
 

 

Read More

1-ша робоча зустріч партнерів мікро проекту №10

2014-04-22-17-53-57-1024x764

В квітні 2014 року в м. Жешув відбулась 1-ша робоча зустріч партнерів мікро проекту №10, ГО «Асоціації сприяння розвитку молодіжного туризму» (Львів) та ГО «Креативне Підлясся» (Бялисток)

Read More

АСРМТ розпочинає виконання мікропроекту №10

assotiation EN_

З лютого 2014р. АСРМТ розпочинає роботу над мікропроектом №10 “Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі” в рамках парасолькового проекту № IPBU.03.02.00-76-820/12 «Спільна промоція туристичних можливостей та культурно-історичної спадщини Львівської області, Підкарпатського і Люблінського воєводств» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна на 2007-2013 роки.

Read More