Прес-конференція присвячена реалізації мікропроекту

Presconf-1

29 вересня 2014 року у прес клубі бізнес центру на вул.Сахарова 42 відбулася прес-конференція, присвячена завершенню мікропроекту № 10 «Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі» виконано у рамках парасолькового проекту “Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі”, що співфінансується ЄС за програмою транскордонного добросусідства PL-BY-UA. Проект виконано громадськими організаціями – українською Асоціацією сприяння розвитку молодіжного туризму (Львів) та польською – Товариство «Креативне Підлясся» з Бялегостоку.
Запрошеними гостями виступили керівник мікропроекту зі сторони головного вкраїнського партнера Ігор Ковальчук, голова правління Асоціації сприяння розвитку молодіжного туризму Ігор Шопа, експерт проекту.
Під час прес-конференції її гостями було представлено перебіг проекту за допомогою презентації та відеофільму. Найбільшу зацікавленість журналісти виявили щодо окремих заходів проекту: тримовної карти-довідника велосипедного маршруту Броди-Жешів, записаної на CD інформації про туристичну привабливість велотраси, електронного довідника про туристичну та допоміжну інфраструктуру маршруту. Особливо багато запитань і коментарів стосувалися велосипедного пробігу Броди-Жешів, участь у якому взяли 16 волонтерів з України і Польщі. Траса вело маршруту пролягала через Буськ, Львів, Городок, Мостиська, Перемишль, Ярослав та Ланьцут, де учасники під час промоцій них зупинок роздавали матеріали проекту і спілкувалися з місцевими велотуристами.

Асоціація сприяння розвиткові молодіжного туризму спільно з товариством «Креативне Підлясся» дякують усім, хто підтримував їх заходи і починання і запрошують до нових цікавих проектів!