Друга робоча зустріч керівників мікро-проекту

workmeeting2

Друга робоча зустріч керівників мікропроекту

26 вересня 2014 р. у м. Бялисток відбулася 2 робоча зустріч керівників Партнерів мікропроекту № 10 «Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі» у рамках парасолькового проекту “Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі”, що співфінансується ЄС за програмою транскордонного добросусідства PL-BY-UA.
Участь у робочій зустрічі взяли з української сторони: Ігор Ковальчук – керівник проекту, Ігор Шопа – голова правління Асоціації сприяння розвитку молодіжного туризму – головного Партнера проекту; з польської сторони: Пьотр Яць – керівник проекту, Даміан Двораковський – голова Товариства «Креативне Підлясся», Партнера проекту з польської сторони.
Під час зустрічі підведено підсумки виконаного проекту, розглянуто питання формування звітності. Особлива увага була приділена формуванню висновків зі спільного виконання проекту та плануванню майбутньої співпраці у цікавих для обох громадських організацій сферах і напрямках діяльності.