Успішно відбувся велопробіг транскордонним велошляхом Броди-Жешів.

IMG_0676

Промоційний велопробіг Броди-Жешів

Наближається до успішного завершення один з найцікавіших цьогорічних транскордонних проектів, присвячених фізичній та духовній активності молоді. Цей мікропроект «Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі» у рамках парасолькового проекту “Промоція можливостей розвитку молодіжного туризму на прикордонних територіях України та Польщі”, що співфінансується ЄС за програмою транскордонного добросусідства PL-BY-UA, виконують з української сторони Асоціація сприяння розвитку молодіжного туризму (Львів), а польським її партнером є Товариство «Креативне Підлясся» з Бялегостоку.

 

 

У рамках проекту 3-7 вересня 2014 р. відбувся промоційний велопробіг з Бродів до Жешова довжиною 278 км. Під час велопробігу його учасники-волонтери у містах провели ознайомчі зустрічі з місцевими активістами. Під час зустрічей волонтери розповідали про перебіг проекту та роздавали презентаційні матеріали: диски з матеріалами проекту, тримовну карту-довідник про трасу велопробігу, прапорці та CD-диски.
Гарячу зустріч учасники велопробігу мали у Бродах, Львові, Городку, Мостиськах, Перемишлі, Ярославі та Жешові. З волонтерами спілкувалися представники місцевого самоврядування, місцеві мешканці, журналісти.

Участь у промоційному велопробігу взяли 16 волонтерів: 8 – з українскьої сторони і 8 – з польської. Волонтерами зголосились бути хлопці і дівчата від 17 до 68 років, досвідчені веломандрівники і початкуючі туристи, учні, студенти, вільні художники, офісні працівники і пенсіонери. Місця проживання велосипедистів теж різні – від Івано-Франківська до Бялей Подляски у Польщі.

За кошти проекту профінансовано проживання, харчування та страхування учасників.

Наступним заходом проекту є його заключна конференція, яка відбудеться у Львові 16-17 вересня за участі учасників проекту з України та Польщі, молодіжних туристичних організацій і турфірм. До участі в конференції організатори запрошують небайдужих львів’ян, зацікавлених тематикою молодіжного і велосипедного туризму.

Про деталі проведення велопробігу та майбутньої конференції можна дізнатись на сайті проекту www.ua-pl-cycling.com

Карту велопробігу можна знайти на сайті проекту за посиланням:
http://www.ua-pl-cycling.com/map